O nas

TARGI-EXPO to internetowa wyszukiwarka firm, która zrzesza oraz promuje firmy działające w branży targowej. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni czasu, pomogło nam doskonale zrozumieć, czego potrzebują firmy działające w tej branży. Wyszukiwarka zawiera wizytówki internetowe firm z całej Polski, które zapewnią profesjonalną i kompleksową obsługę na targach i nie tylko.

W serwisie znajdziemy firmy promowane to te, które ściśle z nami współpracują, artykuły z informacjami na temat zbliżających się targów i wystaw a także dwanaście kategorii: centra targowo-kongresowe, wystawcy targowi, firmy targowe, podwykonawcy targowi, transport i logistyka, wynajem, tłumacze, hostessy, hotelarstwo, restauracje, catering, kluby rozrywkowe. Każda firma znajduje się w przeznaczonej dla siebie kategorii, dzięki temu wyszukiwarka jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Korzystając z serwisu otrzymują Państwo dostęp do sprawdzonych informacji na temat firm z nami współpracujących. Kolejnym bardzo ważnym aspektem są klienci, którzy się wzajemnie polecają. Inni przedsiębiorcy mogą polecać zarówno Państwa usługi swoim klientom, jak i również swoich klientów. Pracując z takimi osobami mamy 100% pewność, że są one wiarygodne, a oferowane przez Państwa usługi trafią do odpowiednich klientów.

Strona TARGI-EXPO to nie tylko niestandardowa wyszukiwarka. To ludzie, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednią ofertę, umówią i spotkają się w dogodnym terminie, aby osobiście ustalić szczegóły współpracy.

Świadczymy usługi z zakresu różnych form reklam np.

-reklama medialna
-reklama bumerang

oraz zajmujemy się:

-tworzeniem stron www
-pozycjonowaniem
-przeprowadzamy kampanie reklamowe z wykorzystaniem linków sponsorowanych w Google AdWords

Zapraszamy do współpracy.